Sarıyer Nakliyat Firması

sarıyer evden eve nakliyat Yaklaşık yirmi yıl önce bu sektörde daha mütevazi ve kısıtlı imkanlarla hizmete başlayan ancak alanında yaşanan değişim ve gelişimleri iyi takip edip, doğru zamanlarda doğru adımları atmış olmanın getirdiği başarı ile bu gün zirveye çıkmayı başaran firmamız, nakliyat sektöründe pek çok şirket arasında hep bir adım önde olmayı başarmış kuruluş yapısına sahiptir.
Yeniliklerin öncüsü, hizmette sınır tanımayan profili ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile daima tercih sebebi olan ve bu gün dev bir araç filosu ve yüzlerce kişiye istihdam sağlayan şirketimiz, kurumsal taşımacılık ve ev nakliyatında, yüksek standartlarda kaliteli hizmetler vermektedir.

Okul, iş yeri, ofis, hastane, fabrika gibi büyük alanlara yayılan ve taşınması artı araç ve donanım gerektiren büyük yapıların nakliyesini de sorunsuz olarak gerçekleştirme kapasitesine sahip kuruluşumuz, üstelik maddi değer olarak yüklü meblağlar içeren bu alanların taşımasını sigorta kapsamında yapmakta ve zarar tazmin garantisi sunmaktadır. Ofis nakliyat çalışmaları amatörlüğü kaldırmayacak ve hatta kesinlikle profesyonellik gerektiren bir alandır. İş yeri nakliyat sektörünün tüm gereklerini eksiksiz yerine getirerek sizlere eksiksiz hizmet sunmaktayız.

Özel bir donanım ve ekipman gerektiren; fuar taşımacılığı, çelik ve zırhlı kasa taşımacılığı ve daha riskli olan piyano taşıma hizmetlerini de büyük bir başarı ile ve sorunsuz olarak gerçekleştiren Sarıyer Evden,e Eve Nakliyat Firması, sadece araçları ile değil, taşınmanın aşamaları olan; eşya demonte, paketleme, kolileme ve hamaliye işlerini de elemanları vasıtası ile sizlerin yerine yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir