Sarıyer Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinde doğru adım atmanın ilk yolu ekspertizi evinize davet etmektir. Ekspertiz evinizin için gerekli ambalaj malzemelerini, işçileri ve kamyon veya kamyoneti ayarlayacaktır. Bunun yanında apartmanınızın merdivenlerini varsa asansörün kullanılabilirliğini kontrol edecektir. Bunun neticesinde size en uygun fiyatı sunacaktır.

Ekspertiz görmeden fiyat teklifi verilen eşyalarda Sarıyer Evden eve nakliyat olumsuz sonuçlar doğabilmektedir.

Örneğin; eşyanızı ekspertiz görmeden fiyat teklifi aldınız ve size oldukça cazip geldi. Taşınma günü firma çalışanları sizinle tekrardan yeni bir pazarlık yapabilirler veya eşyalarınız için uygun araç gönderilmedi. Bu durumda eşyalarınızın taşınması 2-3 saat daha uzayabilir. Buna benzer bir çok olumsuzluklar sıralanabilir.

Fakat biz işimizi şansa bırakmayı sevmiyoruz. Müşteriyle papaz olmakta istemiyoruz. Hedefimiz sizlerin memnuniyetini, sizin memnuniyetinizi kazanmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Evden eve nakliyat işlemleri sizler için çok zor görülse de bizim için hiç zor değil diyebiliriz.

Bizimle çalışmak isterseniz sizlere ilk önce ekspertiz görevlisi göndereceğiz. Gerekenleri not edecektir. Taşınma günü eşyalarınızın paketlenmesini ve araca taşınmasını profesyonel şekilde yapacağız.

Siz taşınma ile ilgili hiç bir şeyi kafanızda problem yapmayın.. Çünkü biz yük olmak için değil, yük taşımak için çalışıyoruz.. Ücretsiz ekspertiz talep etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Şunu bilin ki, memnuniyetinizi önemsiyor sevgiyle taşıyoruz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir